Oferta kalibracji

Co i jak kalibrujemy

  1. Sprzętowo monitory graficzne EIZO serii CS, CX i CG przy wykorzystaniu oprogramowania Eizo ColorNavigator
  2. Sprzętowo monitory graficzne NEC serii P, PA, SV wykorzystując oprogramowanie dołączone do monitorów. W przypadku braku oprogramowania oferujemy licencję na oprogramowanie NEC SpectraView II w preferencyjnej cenie.
  3. Sprzętowo monitory biurowe, biznesowe NEC jeżeli dany model monitora ma możliwość kalibracji sprzętowej. Podobnie jak w przypadku monitorów graficznych wykorzystujemy oprogramowanie NEC SpectraView II. Oferujemy licencję na oprogramowanie w preferencyjnej cenie.
  4. Programowo wszystkie monitory i laptopy wykorzystując oprogramowanie X-Rite i1Profiler.

Czym kalibrujemy

Do kalibracji monitorów używamy profesjonalnego kolorymetru X-Rite i1Display Pro. Jest to obecnie najlepszy kolorymetr X-Rite do kalibracji monitorów i projektorów. Kolorymetr jest obsługiwany praktycznie przez każde niezależne oprogramowanie do kalibracji sprzętowej i programowej monitorów.

Gdzie kalibrujemy

Kalibrację monitora i laptopa wykonujemy u klienta na terenie Trójmiasta i okolic.
Kalibrację laptopów wykonujemy także w Gdyni, w siedzibie sklepu internetowego GRAFICZNE.pl w godzinach popołudniowych.

Dlaczego my

Graficzne.pl posiada certyfikację na kalibrację monitorów NEC i EIZO.

Kalibrację wykonuje Bogdan Malinowski, osoba o ogromnym doświadczeniu zawodowym w zakresie zarządzania kolorem w DTP.  Wieloletnie doświadczenie nabyte podczas pracy w poligrafii i reklamie pozwala na niekonwencjonalne, praktyczne podejście do procesu kalibracji z naciskiem na uzyskanie zakładanego efektu końcowego. W trakcie kalibracji chętnie zdradza tajniki zarządzania i pracy z kolorem 🙂